fbpx ;
 

SG KLINIKA gali pasiūlyti dar didesnį inovatyvių lazerinių dermatologinių paslaugų spektrą

SG KLINIKA gali pasiūlyti dar didesnį inovatyvių lazerinių dermatologinių paslaugų spektrą

SG Klinika, būdama lydere Vakarų Lietuvoje bendrosios ir estetinės dermatologijos srityje, nuolatos  ieško inovatyvių technologijų.  Klinikoje dirba septyni veržlūs ir ambicingi gydytojai dermatologai: R. Buivydaitė-Dailidėnė, D. Vanagaitė, R. Bartusevičienė, O. Griščenko, A. Višniauskienė, Ž. Vaičys, A. Alseikaitė. Jų pagalba klinika efektyviai reaguoja į nuolat augančius tiek pacientų, tiek grožio sferos klientų poreikius. Jau suformuota puiki klinikos reputacija skatina toliau tobulėti ir ieškoti naujų kokybiškų paslaugų.

Šiandien galime pasiūlyti itin platų spektrą tiek gydomųjų, tiek estetinių procedūrų: nuo apgamų, papilomų, kapiliarų ir kitų odos darinių šalinimo iki randų gydymo bei frakcinio odos atjauninimo lazeriu.  Profesionalų atliekamas raukšlių gydymas hialurono rūgšties ir botulino toksino injekcijomis, veidos odos kokybės gerinimas biomimetiniais peptidais, gintaro rūgštimi, veido odos atnaujinimas trombocitais praturtinta plazma (PRP terapija) – tai tik kelios iš populiarių klinikoje atliekamų procedūrų procedūrų.

Lazerinės dermatologijos naujienos SG KLINIKOJE

SG Klinika nesenai įsigijo dar vieną dermatologinį naujos kartos lazerį –  Quanta System Q-Plus C MT, kuris skirtas pigmentinių dėmių, tatuiruočių, permanentinio makiažo ir  randų šalinimui. Jis dar labiau praplėtė gydytojų dermatologų galimybes, ypač gydant pigmentaciją.

Itin modernus Q-Plus  hibridinis lazeris su Q-Switched technologija sugeba itin tiksliai ir efektyviai nukreipti lazerio spindulį į tikslinį pigmentą nepažeidžiant aplinkinės odos. Jis pasižymi puikia melanino absorbcija, tad vienu metu derinant dviejų tipų ir ilgių bangas, pigmentines dėmes galima naikinti maksimaliai efektyviai ir saugiai.  Sg Klinika gydytojai atkreipia dėmesį, kad pigmentinių dėmių šalinimas dažniausiai yra kompleksinis: lazerinės procedūros derinamos su injekcinėmis, vietiniais medikamentais ir specialiomis odos priežiūros priemonėmis.

Džiaugiamės, galėdami pasiūlyti efektyvų tatuiruočių ir permanentinio makiažo šalinimo būdą. Šiandien mūsų dermatologai gali saugiai ir neskausmingai pašalinti spalvotas ir nespalvotas tatuiruotes bei neteisingai atliktą ar spalvą pakeitusį ilgalaikį makiažą.  Jei tatuiruotė juoda, greičiausiai jai panaikinti užteks 3-4 procedūrų, o spalvotoms, netinkamai padarytoms gali prireikti ir daugiau apsilankymų.

Veido odos raudonio ir kraujagyslinių darinių naikinimas  – dar viena opi problemą, kurią sprendžiame saugiais medicininiais lazeriai. Šiandien mūsų medikai gali kombinuoti gydymą tiek moderniu diodiniu lazeriu SALSA 280, Metrum Cryoflex, tiek Quanta System Q-Plus C lazeriu arba impulsine šviesa. Derinant indvidualiai parinktą gydymą užtikriname,  kad procedūra bus ne tik saugi, bet ir efektyvi.  Dažnais atvejais rezultatai yra matomi iš karto po procedūros.

Veido odo atjauninimas CO2 Quanta System Youlazer MT lazeriu – pacientų atrasta ir įvertinta procedūra

Tai inovatyviausia ir rezultatyviausia estetinės dermatologijos procedūra, padedanti sugrąžinti jaunystę odai. Ji labiausiai tinkamas tuomet, kai odoje matomi ryškesni nuovargio ar senėjimo požymiai: gilios raukšlės, nelygumai, pakritusi oda, patamsėję paakiai, pigmentinės dėmės ar nelygi odos spalva. Procedūros metu specialiai Jūsų odai parenkami lazerio parametrai. Lazerio impulsais formuojami mikroangelės odoje, joms gyjant suskatinamis odos regeneraciniai porcesai. Oda tampa stangresnė, sumažėja gilios raukšlės, išsilygina mažesnės raukšlelės, sumažėja odos pigmentacija, dingsta kiti estetiniai defektai.

Žiemos periodas itin tinkamas metas lazerinių procedūrų atlikimui. Lazerines procedūras rekomenduojama planuotis iš anksto – tad nedelskite ir atvykite pasikonsultuoti pas mūsų gydytojus.

Patikėti savo odos sveikatą ir grožį mūsų profesionalams!

Lazerinės dermatologinės procedūros atliekamos SG Klinika Klaipėdos padalinyje, S. Daukanto g. 22.

Jei pageidaujate daugiau informacijos ar norite registruotis, kviečiame skambinti:

Tel.: +370 (615) 45644