fbpx ;
 

Aparatinė kosmetologija

Lymphobiony terapija veidui

Lymphobiony – tai nauja patentuota veido odos atjauninimo, drėkinimo ir stangrinimo technologija.

Lymphobiony terapija veidui  – tai greita, efektyvi ir ilgalaikė pagalba ne tik kiekvienai moteriai, bet ir vyrams, sprendžiant veido, kaklo ir dekoltė odos problemas Procedūra yra maloni ir neskausminga, o rezultatas matomas  ir po vienos procedūros.

„Lymphobiony“ privalumai:

 • stangrina odą ir vizualiai pakelia veido kontūrus. Ypač pastebimai pakyla antakiai ir lūpų kampučiai;
 • mažina patinimą: sumažėja dvigubas smakras, maišeliai po akimis;
 • valo ir skaistina odą, mažina kapiliarų tinklą;
 • speciali kosmetika giliai įsiskverbia, drėkina ir maitina odą;
 • išlygina nedideles raukšleles bei mažina gilias, todėl oda iškart atrodo jaunesnė.

Procedūros metu naudojamos mikrosrovės, mechaninė vibracija, ultragarsas, ,,švelnus“ lazeris ir speciali šiai procedūrai sukurta kosmetika, turinti elektrinį krūvį.

Lymphobiony L300 aparatą galima taikyti sprendžiant įvairias estetines problemas nepriklausomai nuo kliento amžiaus: odos valymas, skaistinimas, stangrinimas, raukšlių ir maišelių po akimis mažinimas.

Po Lymphobiony veido procedūrų:

sustangrėja oda, pagerėja tonusas, pakyla veido kontūrai, išnyksta nedidelės ir sumažėja gilios raukšlės, mažėja kapiliarinis tinklas, mažėja jaunatviniai odos pažeidimai.

Kainos:
Žiūrėti KAINORAŠTYJE

Mikrodeimantinė dermabrazija „Aqua Touch“

Deimantinė dermabrazija – tai naujas sprendimas, tinkantis bet kokio amžiaus odai. AQUA TOUCH aparatas turi keletą funkcijų, todėl galimos kelios procedūrų kombinacijos. Dermabrazija + elektroporacija – tai itin efektyvi procedūra du viename.  Demabrazijos pagalba odos paviršius valomas ir lyginamas, o elektroporacijos dėka įvedami aktyvieji serumai į giliau į odą (oda stangrinama, drėkinama, skaistinama).

Dermabracija + elektroporacija sprendžia daugelį odos problemų:

 • mažina raukšles, oda jau po pirmos procedūros tampa pastebimai skaistesnė,
 • padeda mažinti randelius atsiradusius po išbėrimų (acne) ar nedidelių įdrėskimų,
 • valo poras, todėl puikiai tinka mišrios odos priežiūrai, kai kuriais atvejais tinka vietoj mechaninio odos valymo.
 • Jos metu saugiai pašalinamos suragėjusios negyvos epidermio ląstelės, todėl oda tampa lygesnė ir skaistesnė, suaktyvinama odos regeneracija, pagerėja drėgmės pasisavinimas.

Procedūra neskausminga, trunka apie 1 val. Rezultatai pastebimi iš karto: oda atrodo atsigavusi, lygi. Mikrodeimantinę dermabraziją rekomenduojama atlikti kas 2-3 savaites, keletą procedūrų, priklausomai nuo odos būklės.

Kainos:
Žiūrėti KAINORAŠTYJE

Elektroporacija

Elektroporacija – tai mezoterapija be adatų. Šiai procedūrai naudojamas elektroporacijos aparatas, kuris skleidžia pulsuojančius ir skirtingo intensyvumo radio dažnius. Procedūros metu saugiai, greitai ir neskausmingai į gilesnius odos sluoksnius įvedamos įvairios aktyvios medžiagos. Šis metodas veiksmingai atstato sausą nualintą odą, jaunina brandžią odą, gydo aknės pažeistą, taip pat jautrią, sudirgusią odą.

Jau po procedūros galima matyti, kaip keičiasi oda, jos reljefas, spalva ir veido kontūrai.

Procedūrą sudaro keli etapai:

Ultragarsinis pilingas. Jo metu greitai ir lengvai pašalinamas negyvų odos ląstelių sluoksnis, riebalų perteklius, bakterijos ir toksiškos medžiagos.

Elektroporacija. Tai novatoriškas elektromagnetinių impulsų metodas, kurio metu saugiai, greitai ir neskausmingai į gilesnius odos sluoksnius įvedamos įvairios aktyvios medžiagos.

Mikrosrovių taikymas. Mikrosrovės pagerina aktyvių medžiagų įsisavinimą, atlieka limfodrenažą, sukuria liftingo efektą ir uždaro poras, užtikrindamos elektroporacijos veiksmingumą.

Elektroporacijos pagalba įvedami skirtingi serumai pagal odos būklę ir tipą: hialuronas, kolagenas, peptidai, vit C.

Populiariausia procedūra –elekroporacija su hialuronu:

 • atstato odos struktūrą ir drėgmės balansą;
 • gerina odos spalvą, mažina pigmentaciją.;
 • mažina raukšlių gylį, užpildo smulkias raukšles;
 • aktyvuoja elastino ir kolageno sintezę ir padeda užkirsti kelią odos senėjimui.

 

Kainos:
Žiūrėti KAINORAŠTYJE