Galvos odos ir plaukų stiprinimo procedūros

Gydytojai

Dirbantys mūsų klinikoje

Plaukų slinkimas

Plaukų slinkimas tiek moterims, tiek vyrams gali būti tam tikrų ligų požymis. Plaukai reaguoja tiek į vidinius, tiek į išorinės aplinkos faktorius.

Plaukų slinkimas, lūžinėjimas, sausumas, skilinėjantys galiukai, pleiskanos gali atsirasti dėl streso, vitaminų trūkumo, nepilnavertės mitybos, hormoninių sutrikimų, vaistų vartojimo, tam tikrais gyvenimo etapais, pvz.: po gimdymo. Viena sunkiausių plaukų slinkimo formų – androgeninė alopecija.

Mezoterapija galvos odai – tai šiuolaikinis metodas, plačiai taikoma sprendžiant įvairias galvos odos problemas, gerinanti galvos odos kraujotaką bei audinių oksigenaciją ir aprūpinanti plaukų folikulus maisto medžiagomis. Plaukų folikulų mitybos pablogėjimas – pagrindinė plaukų slinkimo, išplonėjimo ir lūžinėjimo priežastis. Atliekant mezoterapiją, normalizuojasi riebalinių liaukų veikla, išnyksta pleiskanos, galvos oda tampa švari, plaukai nustoja slinkti, skilinėti, pailgėja jų augimo fazė, skatinamas naujų plaukų augimas. Plaukai tampa švelnūs ir blizgantys. Be to, mezoterapija taikoma žilų plaukų atsiradimo profilaktikai.

SVARBU: prieš pradedant mezoterapiją, tikrą plaukų slinkimą sukėlusią priežastį ir ją gydyti. Reikalinga gydytojo dermatologo ir endokrinologo  konsultacija.

Mezoterapija galvos odai taikoma tiek sezoninio plaukų slinkimo profilaktikai, tiek esant reakciniam (po gimdymo, dietos, operacijų, pasikeitus aplinkai). Mezoterapijos mikroinjekcijų dėka preparatai patenka iki pat plauko folikulo. Mezoterapija gerina galvos odos mikrocirkuliaciją, aprūpina plaukų folikulus jiems būtinomis medžiagomis ir mikroelementais.

Mūsų klinikoje atliekamos šios galvos odos ir palukų stiprinimo procedūros:

 • PRP plazmos terapija plaukams
 • Plaukų stirpinimo ir galvos odos gerinimo meozterapijos procedūros (su Dermaheal , Revitacare Hair care produktais)
 • D‘Arsonval plaukų ir galvos odos procedūra

PRP plazmo terapija plaukams stiprinti

Plazmoterapijos procedūros plačiai taikoma Trichologijoje (žmogaus plaukų ir galvos odos struktūros mokslas). Šių procedūrų metu į galvos odą injekuojama iš jūsų kraujo pagaminta plazma. Taip suaktyvinama kraujotaka, labiau maitinamas plaukas, skatinamas jo augimas. Kadangi injekcijų metu į žmogaus kūną įšvirkščiama plazma yra to paties kūno produktas, išvengiama bet kokių atmetimo ar šalutinių reakcijų.

Kokias problemas sprendžia kraujo plazmos injekcijos?

PRP injekcijos įsitvirtino kaip vienas iš efektyviausių vaistų nuo alopecijos (plaukų slinkimas) ir nuplikimo ar plaukų retėjimo, slinkimo. Procedūrą rekomenduojama atlikti nuo 2 iki 3 seansų.  Plaukų slinkimas sulėtėja jau po savaitės atlikus pirmą PRP procedūrą ir visiškai nustoja slinkti po 3 procedūrų.

PRP (Platelet Rich Plasma):

 • PRP tai kraujo plazma su koncentruotais, suaktyvintais trombocitais.
 • Koncentruoti trombocitai išlaisvina augimo faktorius, kuris stimuliuoja plaukų augimą.
 • Pagreitėja augimo tempas ir plaukų tankumas
 • Slopina grybelių ir bakterijų augimą ant galvos odos.

Procedūra atliekama su profesionaliu mezošautuvu, todėl procedūra yra efektyvesnė ir mažiau skausminga.

Kainos:

PRP PROSYS plazmos terapija plaukams (75 min.) 249€

PRP Plasmolifting  terapija plaukams (75 min.) 180€

Plaukų mezoterapija

Dermaheal HL: intensyvaus poveikio preparatai nuo plaukų slinkimo, stiprina plonus, lūžinėjančius ir dažytus plaukus, atgaivina ir maitina plauko svogūnėlį, atkuria galvos odos gyvybingumą.

Dr. Cyj hair filler – tai plaukų užpildas su hialuronu ir aktyvaisiais peptidais.

Nuo plaukų slinkimo, stiprina plauko folikulą, skatina plauko augimą, su prailginto atpalaidavimo technologija!

 • “Hair Filler” kompleksas skatina greitesnį plaukų augimą, didina jų apimtį. Rekomenduojamas esant plaukų slinkimui, retėjimui, androgenetinės alopecijos gydymui;
 • Tinka mMoterims ir vyrams, kurie turi silpnus ir plonus plaukus;

Kokie yra CAREGEN kompanijos Dr.Cyj Hair užpildų privalumai?

 • Plaukų užpildas, pasižymintis aukšta hialurono rūgšties koncentracija ir peptidais;
 • Augimo faktoriai, skatinantys plaukų folikulų augimą. “Hair filler” kompleksas užtikrina folikulo augimą, skatina jo didėjimą ir galvos odos ląstelių atsinaujinimą;
 • Su plaukų slinkimu susijusio geno išraiškos slopinimas.

Kainos:

Mezoterapija galvos odai (plaukams)su Dermaheal HL 2,5ml  (60min.) 85€

CYJ Plaukų fileris (60 min.) 180€