fbpx ;
 

Kūno masažai

Klasikinis masažas

Klasikinis kūno masažas ypatingai teigiamai veikia visą mūsų organizmą. Po masažo pagerėja savijauta, dingsta nuovargis, sumažėja skausmas. Šio masažo metu greičiau pasišalina nuragėjusios odos ląstelės, pagerėja odos kvėpavimas, suaktyvėja prakaito ir riebalinių liaukų veikla, pakyla odos ir giliau esančių audinių temperatūra, oda tampa elastingesnė, padidėja raiščių sausgyslių ir raumenų elastingumas, suaktyvėja medžiagų apykaitą, sustiprinamas raumeninis audinys, sustiprėja sąnarinės kapsulės mityba.

Kaina:
Žiūrėti KAINORAŠTYJE

Atpalaiduojantis masažas

Stresuojantiems, daug dirbantiems, greitai nuvargstantiems, sunkiai užmiegantiems. Atpalaiduojantis masažas padeda apatiškiems ir nervingiems žmonėms, negalintiems pailsėti po sunkių ir varginančių stresų darbe, namų ruošos, intensyvaus protinio darbo. Atpalaiduojantis masažas yra viena populiariausių masažo formų visame pasaulyje.

Atpalaiduojančio masažo metu stimuliuojami smegenų centrai, atsakingi už endorfinų gamybą. Endofinas dar kitaip vadinamas “laimės hormonu”. Masažas taip pat gerina kraujo cirkuliaciją, medžiagų apykaitą, regeneruoja nuilsusius raumenis. Atpalaiduojantis masažas – vienas ar du jo seansai per savaitę garantuoja gerą savijautą, darbingumą ir pakilią nuotaiką.

Kaina:
Žiūrėti KAINORAŠTYJE

Aromaterapinis masažas

Masažo metu aliejai prasiskverbia į kraujotaką, ramina centrinę nervų sistemą. Skirtas giliam atsipalaidavimui, įtampos ir streso panaikinimui. Gerai atpalaiduoja įsitempusius raumenis, panaikina nuovargį, padidina protinį ir fizinį darbingumą.

Aliejai, naudojami kartu stimuliuojant energetinius kūno taškus, teigiamai veikia Jūsų nuotaiką, pašalina toksinus iš odos ir raumenų, stimuliuoja kraujotaką. Turtingas odos kapiliarinis tinklas pagerina lengvą aromatinių medžiagų patekimą į limfą ir kraują.

Kaina:
Žiūrėti KAINORAŠTYJE

Masažas šiltais lavos akmenimis

Masažo technika skirta tiek mėgstantiems pasilepinti, tiek mėgstantiems stiprų ir gilų raumenų masažą. Masažas veikia visas fiziologines ir psichines žmogaus funkcijas. Darnus įvairios masažo technikos ir šiltų akmenų naudojimas palengvina chroniškus kūno skausmus, giliai atpalaiduoja visą kūną, suteikia harmonijos ir ramybės būseną.

Kaina:
Žiūrėti KAINORAŠTYJE

Nėsčiųjų masažas

Gera būsimos motinos savijauta reikalinga normaliam kūdikio vystymuisi, gera fizinė
forma palengvina gimdymą. Masažas pagerina skysčių judėjimą kūne tarp viršutinės ir apatinės kūno dalių, atsipalaiduoja ir tuo pat metu išlaiko raumenų tonusą, paruošia moters kūną gimdymui, ramina nėščios moters nervų sistemą, padidina endorfinų ir serotoninų išsiskyrimą, kurie savo ruožtu įsiskverbia į placentą ir padeda nuraminti vaisių.
Ramus  kvėpavimo ritmas masažo metu – ramina ir nukreipia mintis teigiama linkme.
Masažo metu raumenims suteikiama pasyvi apkrova, gerėja kraujo ir limfos apykaita. Nėščioms moterims masažas yra maloni, naudinga ir net pageidaujama procedūra, kuri padės organizmui išlaikyti formą, išvengti patinimų, pavargusių kojų, nugaros skausmų ir pasiruošti gimdymui.

Dažni nusiskundimai, kuriuos galima pašalinti masažo pagalba:

  • Nedidelis nugaros skausmas;
  • Sunkumo jausmas apatinėje nugaros dalyje, dubens dalyje, nugaros nuovargis;
  • Kojų sunkumo jausmas;
  • Mėšlungis kojose;
  • Įtampa pečių ir kaklo srityje;
  • Rankų tirpimas;
  • Psichinė įtampa;
  • Miego sutrikimai

Kaina:
Žiūrėti KAINORAŠTYJE