fbpx ;
 

SPA ritualai

Šiuolaikinio gyvenimo tempas, stresas ir įtampa, oro užterštumas, netinkamas maistas, neigiamos emocijos ir mintys toksinais užteršia daugelio žmonių organizmus. Dėl šios priežasties padidėja nervingumas, atsiranda nemiga, įvairios ligos, pablogėja gyvenimo kokybė. SPA ritualus rekomenduojame atlikti norint greitai išvalyti organizmą nuo šlakų, toksinų, atstatyti organizmą po streso. Visiems, besirūpinantiems sveikata ir gera savijauta, ją rekomenduojame pasimėgauti spa ritualu ar kompleksine procedūra bent kartą į pusmetį

Spa kūnui „Greitas grožis“ (60 min.)

Tai procedūra, padedanti greitai atstatyti kūno odos pusiausvyrą, labai tinka po pirties ir hidromasažinio baseino. Pirma atliekamas kūno pilingas su šveitikliu prisotintu natūraliais aromatiniais aliejais, kurie puikiai pašalina suragėjusias odos ląsteles ir paruošia odą kūno kremo geresniam pasisavinimui. Procedūra baigiama lengvais masažo judesiais su drėkinamuoju/stangrinamuoju kremu.

Kaina:
Žiūrėti KAINORAŠTYJE

Spa kompleksas „Ramybės dvelksmas“ (2 val.)

Eiga: Pirčių kompleksas + viso kūno masažas

Pirčių kompleksas su hidromasažiniu baseinu leis atsipalaiduoti ir atsikvėpti nuo įtempto gyvenimo tempo ir puikiai paruoš odą bei raumenis viso kūno masažui (galima rinktis klasikinį arba atpalaiduojanti masažą).

Kaina:
Žiūrėti KAINORAŠTYJE

Spa kompleksas „Diena grožiui‘ (2 val.)

Eiga: kūno įvyniojimo ritualas + veido procedūra

Atliekamas detoksikuojantis, odą stangrinantis, drėkinantis kūno ritualas (kūno pilingas +kūno kaukė +kūno masažas) . Kol kūnas lepinamas kūno kauke ir įvyniotas į šildomąją antklodę, atliekama odą skaistinanti veido procedūra (odos pilikas + kaukė).

Kaina:
Žiūrėti KAINORAŠTYJE

Spa ritualas „Jūrinis brizas“ (90 min.)

Eiga: kūno pilingas +kūno kaukė +kūno masažas.

Detoksikuojamoji procedūra. Giliai valanti, toksinus šalinanti, padedanti odai įsisavinti deguonį, gerinanti mikrocirkuliaciją, drenuojanti kūno įvyniojimo procedūra.

Pirma atliekamas kūno pilingas su šveitikliu prisotintu natūraliais aromatiniais aliejais, kurie puikiai pašalina suragėjusias odos ląsteles ir paruošia odą kūno kaukės procedūrai. Kūno oda sutepama su jūros mineralais ir kitais aktyviais ingredientais prisotinta kauke bei įvyniojamas į šildomą antklodę, kuri atlieka pirties funkciją (šalinami toksinai iš organizmo, gerinama kraujotaka, gerėja odos būklė).

Procedūra baigiama kūno masažu su kūno serumu ir kremu drėkinančiu ir stangrinančiu odą.

Kaina:
Žiūrėti KAINORAŠTYJE

Spa ritualas „Šokoladinė glamonė“ (90 min.)

Eiga: kūno pilingas +kūno kaukė +kūno masažas.

Įvyniojimas su šokoladu – nepakeičiama sudedamoji jauninimo terapijos dalis ir tiesiog maloni procedūra, kuri padeda kovoti ne tik su celiulitu, bet ir su depresija. Šokolade taip pat yra daug mikroelementų: magnio, kalcio, geležies, kalio ir augalinių proteinų. Šios naudingos medžiagos padeda atgauti jėgas ir žvalumą, sukelia laimės pojūtį ir gerina nuotaiką. Įvyniojimas su šokoladu gerai veikia visą organizmą ir odą. Oda yra sudrėkinama, ji tampa aksominė ir elastinga, susilygina jos spalva ir apsivalo.

Pirma atliekamas kūno pilingas su šveitikliu prisotintu natūraliais aromatiniais aliejais, kurie puikiai pašalina suragėjusias odos ląsteles ir paruošia odą šokoladinės kūno kaukės procedūrai.  Kūnas įvyniojamas į šildomąja antklodę. Procedūra baigiama kūno masažu su kūno serumu ir kremu drėkinančiu ir stangrinančiu odą.

Kaina:
Žiūrėti KAINORAŠTYJE

SPA ritualai dviem

Vakaras dviese  (2 val.) 

(pirčių kompleksas tik dviem + 2 asm. nugaros masažai 30min.)

 

Poilsis dviem (2 val.) 

(pirčių kompleksas tik dviem + 2 asm. kūno masažai )

Kaina:
Žiūrėti KAINORAŠTYJE