;
 

Kūno modeliavimas

Kūno formas koreguojančios procedūros

Vakuuminis masažas „Starvac“ aparatu

Sg klinikoje vakuuminis masažas yra atliekamas profesionaliu ,,Starvac“ aparatu.  Atliekant vakuuminį masažą yra suaktyvinama limfos apytaka, skatinama odos ir poodžio mikrocirkuliacija. Oda tampa elastingesnė ir lygesnė, pagražėja jos spalva. Vakuuminis masažas gydo net įsisenėjusį celiulitą, mažina audinių patinimą, randus, likusius po įvairių operacijų, nukarusius odos sluoksnius, likusius po nėštumo. Taip pat – išvalo organizmą nuo šlakų ir toksinų, reguliuoja žarnyno veiklą.

Organizme vykstantys pokyčiai tarsi grąžina gyvybinę energiją odos ląstelėms, o  rezultatas –  dailesnės kūno formos, lengvumas kojose, pastebimai sumažėję celiulito požymiai, lygesnė, stangresnė oda ir pagaliau – puiki nuotaika ir savijauta!

Kainos:

Vakuuminiai masažai Starvac aparatu:

Vakuuminis viso kūno masažas (60 min.) 30-35€

Vakuuminis dalinis masažas (45 min.) nuo 25 iki 30€

Vakuuminis dalinis masažas (30 min.) 18-25€

Lipolitinis masažas

Lipolitinio masažo esmė – efektyvus ir realus riebalinio audinio sumažėjimas ir, svarbiausia, patenkintas klientas. Tai unikali, ypač efektyvi masažo rūšis. Gilūs lipolitinio masažo judesiai neleidžia formuotis celiulitui ir odos nelygumams. Jo pagrindą sudaro limfos drenažo (apykaitos gerinimo), giluminių raumenų bei audinių masažo rankomis, fizinės terapijos (skirtos limfos ir vandens sankaupoms, brinkimui ir celiulitui naikinti) derinys. Lipolitinis masažas tinka kovai su visų stadijų celiulitu, po gimdymo, norintiems sulieknėti ir padailinti kūno linijas.

Lipolitinio masažo privalumai:

 • skatina lipolizės procesus (riebalų skaidymą), gerina kraujotaką ir limfotaką;
 • formuoja giliuosius raumenis, stangrina suglebusią odą;
 • naikina įvairaus laipsnio celiulitą, mažina pilvo, kojų ir sėdmenų apimtis;
 • idealiai tinka norinčioms numesti svorio po gimdymo bei susigrąžinti jaunatviškus kūno kontūrus;
 • mažina kojų patinimus;
 • gerina žarnyno peristaltiką, todėl tinka esant vidurių užkietėjimui, nuolatiniam pilvo pūtimui;
 • teigiamai veikia imuninę sistemą, gerina nuotaiką ir suteikia energijos.

Lipolitinio masažo esmė – efektyvus ir realus riebalinio audinio sumažėjimas ir, svarbiausia, patenkintas klientas.

Kainos:

Lipolitiniai masažai:

Lipolitinis masažas(60 min.) 35€

Lipolitinis masažas(45 min.) 25€

Lipokavitacija

Procedūra atliekama lipokavitacijos aparatu “Lipowave”. Lipokavitacija – tai riebalinio audinio „naikinimas” ultragarsu. Gydomąjį poveikį sukelia žemo dažnio ultragarso bangos, riebaliniame audinyje suformuojančios sprogstančias mikropūsleles, kurios sprogdamos iš ląstelės išlaisvina riebalus. 90% riebalų pasišalina į limfą , o 10% – iš karto į kraują. Tai saugus, efektyvus ir neskausmingas metodas, skirtas toms kūno vietoms, nuo kurių riebalinis audinys tirpsta ypač sunkiai ir lėtai. Rekomenduojamos sritys: klubai ir šlaunys, sėdmenys, kojos, juosmuo, rankos, pilvo sritis.

Lipokavitaciją būtina derinti su vakuuminiu masažu, presoterapija ar lipolitiniu masažu, Taip daug efektyviau ir lengviau pašalinami iš organizmo išlaisvinti riebalai.

Galima atlikti ne daugiau nei 2 gydymo seansus per savaitę. Organizmui reikia 3 – 4 dienų tarp seansų išlaisvintiems riebalams pašalinti.

Kainos:

Lipokavitacijos procedūros:

Lipokavitacija +vakuuminis masažas (90 min.) 45€

Lipokavitacija +vakuuminis masažas (60 min.) 35€

Lipokavitacija +lipolitinis masažas (60 min.) 35€

 

Kūno procedūros su EBERLIN kosmetika

EBERLIN liekninamoji anticeliulitinė kūno terapija

Bandažo metodu pagrysta procedūra  – tai anticeliulitinis, liekninantis, modeliuojantis probleminių kūno zonų įvyniojimas. Kūno įvyniojimas bandažu gali būti pritaikomas specifinėms problemoms spręsti, kūno apimtims mažinti, norint atsikratyti celiulito bei odos suglebimo. Aromatiniai aliejai ir aktyviosios medžiagos tepami tiesiai ant odos po bandažu ir problemines vietas veikia tiesiogiai. n.

EBERLIN stangrinamoji, drėkinamoji kūno terapija

Nuo neatmenamų laikų moterys norėjo būti gražios ir didžiuotis dailiomis kūno linijomis bei skaisčia oda. Moterys skuba į sporto salę ar laikosi įvairiausių dietų. Žinoma, sportas bei sveika ir subalansuota mityba teikia nepakeičiamą naudą. Tačiau, greta to, galimos ir kitos, ne tik naudą, bet ir malonumą teikiančios, priemonės. Viena kurių – kūną stangrinanti procedūra. Tai yra viso kūno šveitimas/pilingas +stangrinamoji kūno kaukė+ masažavimas naudojant stangrinantį serumą.

Šios procedūros tikslas yra stimuliuoti ir tonizuoti suglebusius raumenis bei odą, tad po masažo pagerėja odos elastingumas, stangrumas, padidėja raumenų tonusas.

Masažo poveikis organizmui:

 • Gerina kraujo ir limfos apytaką;
 • Mažina kūno apimtis;
 • Stangrina ir lygina odą;
 • Mažina celiulitą;
 • Atpalaiduoja kūną;
 • Mažina įtampą ir stresą;
 • Suteikia energijos;
 • Gerina miego kokybę.

Drenuojantis anticeliulitinis masažas

Šis masažas yra atliekamas, siekiant sumažinti susidariusį celiulitą. Anticeliulitinio masažo metu sukeliamas laikinas audinių spaudimas, dėl ko ėmęs gausiau srovenanti kraujas padeda pašalinti riebalus iš riebalinių ląstelių, nudrenuojami audiniuose susikaupę skysčiai.

Stipriais, giliais sukamaisiais judesiais aktyvinama kraujotaka aprūpina audinius deguonimi bei maisto medžiagomis, pašalinamas anglies dvideginis bei toksinai, palaikoma sklandi limfinės sistemos veikla, reguliuojama skysčių cirkuliaciją.

Anticeliulitinis masažo metu naudojami aktyvieji anticeliulitinai Eberlin serumai bei kremai. Gydymo eigoje oda tampa lygesnė, stangresnė, mažėja kūno dalių apimtys.

 

Kainos:

Kūno procedūros su Eberlin kosmetika:

EBERLIN liekninamoji anticeliulitinė kūno terapija (75 min.) 35€

EBERLIN stangrinamoji, drėkinamoji kūno terapija (75 min.) 35€

Drenuojantis anticeliulitinis masažas (60 min.) 26€

Kūno formas modeliuojanti „Slimming” procedūra

„Slimming“ procedūra šalina celiulitą, lygina odą ir mažina apimtis vienos procedūros metu. Ši procedūra taikoma celiulito gydymui ir apimčių mažinimui, apjungianti 3 technologijas vienos procedūros metu:

 • Infraraudonieji spinduliai (IR)
 • Bipoliarinis radio dažnis (RF)
 • Pulsinis vakuumas (+/-) specialus mechaninis masažas išlygina odą ir užtikrina pakankamą šilumos energijos kiekio patekimą į konkrečius riebalinius audinius.

Tokiu būdu vienos procedūros metu veikia tiek į giliuosius riebalinius audinius, palaipsniui mažindama celiulitą ir apimtis, tiek lygina odos paviršių radiodažnio energijos pagalba, todėl oda po procedūrų atrodo lygesnė!

Riebalinį audinį veikiant infraraudoniesiems spinduliams (IR) ir radio dažnio bangoms (RF) riebalinės ląstelės kaista, skaidantis riebalams sumažėja jų dydis, o suirusios keliauja į limfinius mazgus ir pašalinamos natūraliu metabolizmo būdu. Tuo pačiu metu veikia ir pulsinis vakuuminis masažas, specialiai suprojektuoti mechaninio masažo voleliai staigiai pagerina mikrocirkuliaciją, padidina limfodrenažą ir padeda pašalinti medžiagų apykaitos produktus. Radio bangų ir infraraudonųjų spindulių pagalba tvirtėja kolageno skaidulos, skatinama naujo kolageno skaidulų sintezė, mažėja riebalų ląstelės, traukiasi riebalinių ląstelių pertvaros, ko pasekoje patempiama ir sustangrėja suglebusi ir laisva oda.

Pokyčiai atsiranda po procedūros ir ryškėja toliau dėl sukauptos šilumos energijos sumažėjus riebaliniam audiniui, pagreitėjus medžiagų apykaitai, padidėjus limfodrenažui ir sumažėjus riebalinio audinio apimtims. Tiek pagerėjusi mikrocirkuliacija, tiek limfodrenažas yra svabūs sveikos odos komponentai.

Specialiai sukurti dviejų dydžių aplikatoriai leidžia atlikti procedūras tiek mažose, tiek didelėse kūno srityse:

 • Pilvas, sėdmenys;
 • Vidinė/išorinė šlaunų sritis;
 • Sėdmenys;
 • Esant suglebusiai, laisvai odai žąstų srityse;
 • Riebalų pertekliui liemenėlės linijoje;
 • Nugara , sprando dalis.

Efektyvumas pastebimas jau po 3 procedūrų, tačiau priklausomai nuo problemos sunkumo, rekomenduojama atlikti 3-6 procedūrų kursą, procedūras atliekant 1 kartą kas savaitę.

 

 

Procedūra Slimming aparatu:

Kūno formas modeliuojanti procedūra“ Slimming“ (60min.) 30-35€

Kūno formas modeliuojanti procedūra“ Slimming“ (30min.) 15-20€