fbpx ;
 

Kūno modeliavimas

Kūno formas koreguojančios procedūros

LPG Kūno masažai

Kas yra endermologinis lipomasažas (LPG)?

Endermologinis LPG masažas – tai  metodas, kuris natūraliu būdu suaktyvina odoje miegančias riebalines ląsteles bei skatina riebalų deginimo procesą, tokiu būdu atsikratoma celiulito bei yra formuojamos kūno linijos. Jau seniai LPG endermologija buvo pripažinta viena efektyviausių metodikų gydant celiulitą ir viršsvorį. Dėl naujos LPG aparato Cellu M6® Alliance technologijos procedūros metu atliekamas masažas yra visiškai neskausmingas ir net malonus!

Veikimo principas – mechaninė transdukcija, kai procedūros metu mechaniniai signalai einantys per kūno audinius  – vibracija, spaudimas, tempimas skatina biologinį atsaką – ląstelės atsako į išorinį poveikį.

Ši patentuota masažo metodika skatina kraujotaką ir limfos nutekėjimą, padeda pašalinti toksinus ir skysčių perteklių iš audinių ir sumažinti vandens susilaikymą, tuo pačiu skatina kolageno ir elastino gamybos atsinaujinimą.

LPG endermologinis masažas – pripažintas viena efektyviausių metodikų gydant celiulitą ir viršsvorį. Kūno linijų formavimo masažas gali būti naudingas staiga netekus ar priaugus svorio, po nėštumo ar tiesiog natūraliai netenkant odos elastingumo dėl senėjimo proceso.

Šis įrenginys plačiai naudojamas atstatomojoje, sportinėje ir estetinėje terapijose.

Ar LPG masažas yra saugus?

 Dėl naujos LPG aparato technologijos masažas yra visiškai saugus ir malonus. Procedūros metu turite jausti jums komfortišką tonusą. Tai neskausminga ir 100 % natūrali procedūra, neturinti jokių šalutinių efektų. Unikali technologija padeda pasiekti greitų ir ilgalaikių rezultatų.

LPG masažo nauda:

 • Stangresnė ir elastingesnė oda, padidėjęs tonusas
 • Akivazdžiai mažėja celiulitas
 • Sumažinama apelsino žievelė
 • Mažėja poodinis riebalinis sluoksnis
 • Išlyginamos strijos ir randai
 • Normalizuojasi raumenų tonusas;
 • Rafinuotesnė kūno forma;
 • Pašalinami toksinai;
 • Sumažėja patinimai;
 • Pagerėja limfos ir venų kraujo nutekėjimas bei arterinio kraujo pritekėjimas;
 • Žymiai išauga kitų paraleliai atliekamų terapinių procedūrų efektyvumas;
 • Gerėja laikysena, nuotaika.

 

LPG masažas – tai individuali  procedūra. Pirmą kartą apsilankius pas specialistą, kiekvienas klientas yra indviduliai konsultuojamas, tam kad tiksliai išsiaiškintume ar sveikatos būklė yra tinkama atlikti procedūrą, odos tipas bei norimi pasiekti rezultatai. Sudaroma idviduali gydymo programa.

 

Kiek reikia procedūrų norimam rezultatui pasiekti?

Procedūrų kiekis svyruoja priklausomai nuo problemos laipsnio. Viena procedūra trunka 45 minutes. Paprastai rekomenduojamas 10-12 procedūrų kursas, 2-3 kartus per savaitę. Jau po 3 masažų talija sumažėja 3,4 cm, celiulitas –  67%, odos stangrumas padidėja 71%. Po 12 kartų talija sumažėja  5,2cm, celiulitas – 99%, odos stangrumas padidėja 82%. Kitų probleminių kūno vietų: sėdmenų, šlaunų, pilvo apimtys gali sumažėti iki 10 cm. Baigus visą procedūrų kursą (12 procedūrų) kūno apimtys gali sumažėti vienu ar dviem rūbų dydžiais.

Po kurso rekomenduojame laikytis palaikomojo masažų režimo nuo 1 iki 4 kartų per mėnesį,  norint išlaikyti pasiektą rezultatą.

 

LPG kūno masažo metu dėvimas specialus kostiumas, kuris užtikrina:

 • lengvą aparato volelių slydimą kūno paviršiumi nenaudojant aliejaus;
 • saugumą suimant 1,5 cm odos klostę;
 • kliento higieną ir privatumą.

Kaina:
Žiūrėti KAINORAŠTYJE

Vakuuminis masažas „Starvac“ aparatu

Sg klinikoje vakuuminis masažas yra atliekamas profesionaliu ,,Starvac“ aparatu.  Atliekant vakuuminį masažą yra suaktyvinama limfos apytaka, skatinama odos ir poodžio mikrocirkuliacija. Oda tampa elastingesnė ir lygesnė, pagražėja jos spalva. Vakuuminis masažas gydo net įsisenėjusį celiulitą, mažina audinių patinimą, randus, likusius po įvairių operacijų, nukarusius odos sluoksnius, likusius po nėštumo. Taip pat – išvalo organizmą nuo šlakų ir toksinų, reguliuoja žarnyno veiklą.

Organizme vykstantys pokyčiai tarsi grąžina gyvybinę energiją odos ląstelėms, o  rezultatas –  dailesnės kūno formos, lengvumas kojose, pastebimai sumažėję celiulito požymiai, lygesnė, stangresnė oda ir pagaliau – puiki nuotaika ir savijauta!

Kaina:
Žiūrėti KAINORAŠTYJE

Lipolitinis masažas

Lipolitinio masažo esmė – efektyvus ir realus riebalinio audinio sumažėjimas ir, svarbiausia, patenkintas klientas. Tai unikali, ypač efektyvi masažo rūšis. Gilūs lipolitinio masažo judesiai neleidžia formuotis celiulitui ir odos nelygumams. Jo pagrindą sudaro limfos drenažo (apykaitos gerinimo), giluminių raumenų bei audinių masažo rankomis, fizinės terapijos (skirtos limfos ir vandens sankaupoms, brinkimui ir celiulitui naikinti) derinys. Lipolitinis masažas tinka kovai su visų stadijų celiulitu, po gimdymo, norintiems sulieknėti ir padailinti kūno linijas.

Lipolitinio masažo privalumai:

 • skatina lipolizės procesus (riebalų skaidymą), gerina kraujotaką ir limfotaką;
 • formuoja giliuosius raumenis, stangrina suglebusią odą;
 • naikina įvairaus laipsnio celiulitą, mažina pilvo, kojų ir sėdmenų apimtis;
 • idealiai tinka norinčioms numesti svorio po gimdymo bei susigrąžinti jaunatviškus kūno kontūrus;
 • mažina kojų patinimus;
 • gerina žarnyno peristaltiką, todėl tinka esant vidurių užkietėjimui, nuolatiniam pilvo pūtimui;
 • teigiamai veikia imuninę sistemą, gerina nuotaiką ir suteikia energijos.

Lipolitinio masažo esmė – efektyvus ir realus riebalinio audinio sumažėjimas ir, svarbiausia, patenkintas klientas.

Kaina:
Žiūrėti KAINORAŠTYJE

Kūno formas modeliuojanti procedūra“ Slimming“ aparatu

„Slimming“ procedūra šalina celiulitą, lygina odą ir mažina apimtis vienos procedūros metu. Ši procedūra taikoma celiulito gydymui ir apimčių mažinimui, apjungianti 3 technologijas vienos procedūros metu:

 • Infraraudonieji spinduliai (IR)
 • Bipoliarinis radio dažnis (RF)
 • Pulsinis vakuumas (+/-) specialus mechaninis masažas išlygina odą ir užtikrina pakankamą šilumos energijos kiekio patekimą į konkrečius riebalinius audinius.

Tokiu būdu vienos procedūros metu veikia tiek į giliuosius riebalinius audinius, palaipsniui mažindama celiulitą ir apimtis, tiek lygina odos paviršių radiodažnio energijos pagalba, todėl oda po procedūrų atrodo lygesnė!

Riebalinį audinį veikiant infraraudoniesiems spinduliams (IR) ir radio dažnio bangoms (RF) riebalinės ląstelės kaista, skaidantis riebalams sumažėja jų dydis, o suirusios keliauja į limfinius mazgus ir pašalinamos natūraliu metabolizmo būdu. Tuo pačiu metu veikia ir pulsinis vakuuminis masažas, specialiai suprojektuoti mechaninio masažo voleliai staigiai pagerina mikrocirkuliaciją, padidina limfodrenažą ir padeda pašalinti medžiagų apykaitos produktus. Radio bangų ir infraraudonųjų spindulių pagalba tvirtėja kolageno skaidulos, skatinama naujo kolageno skaidulų sintezė, mažėja riebalų ląstelės, traukiasi riebalinių ląstelių pertvaros, ko pasekoje patempiama ir sustangrėja suglebusi ir laisva oda.

Pokyčiai atsiranda po procedūros ir ryškėja toliau dėl sukauptos šilumos energijos sumažėjus riebaliniam audiniui, pagreitėjus medžiagų apykaitai, padidėjus limfodrenažui ir sumažėjus riebalinio audinio apimtims. Tiek pagerėjusi mikrocirkuliacija, tiek limfodrenažas yra svabūs sveikos odos komponentai.

Specialiai sukurti dviejų dydžių aplikatoriai leidžia atlikti procedūras tiek mažose, tiek didelėse kūno srityse:

 • Pilvas, sėdmenys;
 • Vidinė/išorinė šlaunų sritis;
 • Sėdmenys;
 • Esant suglebusiai, laisvai odai žąstų srityse;
 • Riebalų pertekliui liemenėlės linijoje;
 • Nugara , sprando dalis.

Efektyvumas pastebimas jau po 3 procedūrų, tačiau priklausomai nuo problemos sunkumo, rekomenduojama atlikti 3-6 procedūrų kursą, procedūras atliekant 1 kartą kas savaitę.

  Kaina:
Žiūrėti KAINORAŠTYJE