fbpx ;
 

Manualinės veido procedūros

Veido procedūros su EBERLIN kosmetika

NAUJIENA
CALMING procedūra (ramina, drėkina, kovoja su veido raudoniu) (60 min.)
CALMING procedūra + elektroporacija (ramina, drėkina, kovoja su veido raudoniu) (75 min.)
skaistinanti odą, šviesinanti pigmentines dėmes (60 min.)

Kainos:

Žiūrėti KAINORAŠTYJE

Jauninanti, stangrinanti  odą „EPIGENETIC „ procedūra (60min.) 

POVEIKIS: skirta brandžiai, sumažėjus odos tonusui ir per anksti pradėjusiai senti odai. Stabdo odos senėjimo procesus, skaistina, drėkiną odą.

Kainos:

Žiūrėti KAINORAŠTYJE

Individuali veido terapija EBERLIN – (60min.) 

POVEIKIS: specialistas individualiai nustato odos problemas ir sudaro specialiai adaptuotą procedūrą pagal jūsų odos tipą, bei varginančias problemas.

Kainos:

Žiūrėti KAINORAŠTYJE

Jauninanti, stangrinanti express procedūra „BOMBA“ (60 min.) 

POVEIKIS: tinka visų tipų odai, net esant kuperozei ar jautriai odai. Grąžina gaivą, švelnumą ir, svarbiausia, tonizuoja sveikos odos epidermį.

Kainos:

Žiūrėti KAINORAŠTYJE

Odos pusiausvyrą  atstatanti, drėkinanti procedūra „EQUILIBRIUM“ (60min.) 

POVEIKIS: tinka visų tipų odai. Poveikis: jaunina,  subalansuoja ir atstato drėgmės pusiausvyrą, valo, skaistina veido odą, detoksikuoja ir pripildo deguonimi, reguliuoja odos rūgštinį sluoksnį.

Kainos:

Žiūrėti KAINORAŠTYJE

Raminanti, odą valanti procedūra XEBOR (60 min.) 

POVEIKIS: skirta seborėjos kankinamai, spuoguotai ir riebiai/mišriai odai (imunodepresuota, uždegiminė). Dėl visų komponentų charakteristikų šios procedūros tinka visų tipų odai, net esant kuperozei ar odos jautrumui.

Kainos:

Žiūrėti KAINORAŠTYJE

CO2 neinvazinė karboksiterapija

Tai lengvas ir visiškai saugus būdas išspręsti pagrindines estetikos problemas: odos pilkumas, suglebimas. Padidėja tonusas ir elastingumas, pasiekiamas odos patempimo efektas, sumažėja raukšlės, vyksta detoksikacija, atstatoma pažeista oda. Maksimalus odos atjauninimo efektas pasiekiamas praėjus 2 savaitėms po procedūros: akivaizdžiai sumažėja raukšlės ir padidėja odos stangrumas, pagerėja odos spalva, sumažėja poros.

Tai procedūra prieš odos senėjimą, raukšles, šviesinamos pigmentinės dėmės, mažinami odos nelygumai ar po spuogų likusios dėmės ir randai. Taip pat gerinamas odos elastingumas, stangumas, odos įtempimas.

CO2 veikimo mechanizmas

Procedūros metu naudojamas gelis ir neaustinės medžiagos kaukė. Kai susijungia šie du komponentai, susidaro anglies dioksidas (CO2). Dėl okliuzijos, kurią sukuria kaukė, anglies dioksidas neišgaruoja į atmosferą, CO2 molekulės aktyviai prasiskverbia į odą. Kai CO2 patenka į odą, jis išlaisvina deguonį iš eritrocitų, stimuliuoja limfos ir kraujo apytaką, sukelia laikiną deguonies trūkumą ląstelėms. Tai tarsi šoko terapija negyvybingoms ir energiją praradusioms ląstelėms, nes po CO2 veikimo ir deguonies trūkumo, žymiai aktyviau vyksta ląstelinis kvėpavimas, o esant didesniam deguonies kiekiui, medžiagų apykaitos procesai ląstelėse taip pat vyksta sparčiau. Ląstelinio kvėpavimo ir metabolizmo aktyvumas lemia puikią audinių regeneraciją.

CO2 procedūra tinkama:

  • Odos pakitimai dėl amžiaus
  • Gilios ir paviršutinės raukšlės
  • Odos hiperpigmentacija
  • Aknė ir postaknė
  • Sausa ir suglebusi oda
  • Lėta odos regeneracija

Kainos:

Žiūrėti KAINORAŠTYJE