fbpx ;
 

SG KLINIKA KLAIPĖDOJE JAU ATLIEKA PROFILAKTINIUS JŪRININKŲ SVEIKATOS PATIKRINIMUS

SG KLINIKA KLAIPĖDOJE JAU ATLIEKA PROFILAKTINIUS JŪRININKŲ SVEIKATOS PATIKRINIMUS

 

Nuo spalio 11 dienos, SG Klinika Klaipėdos padalinyje adresu S. Daukanto g. 22 pradėtos teikti vidaus vandenų transporto specialistų ir jūrininkų sveikatos tikrinimas. Norėdami atlikti profilaktinį sveikatos patikrinimą jūrininkai privalo iš anksto užsiregistruoti telefonu: +370 601 99454, +370 615 45644. Dieną prieš Jūrininkų sveikatos tikrinimo komisiją, pacientai turi atvykti ir atlikti reikalingus tyrimus darbo dienomis nuo 8.00 iki 9:00 val.

Vidaus vandenų transporto specialistų ir jūrininkų profilaktiniai sveikatos tikrinimai atliekami sekančia tvarka:

  1. Jūrininkai turi atvykti ne anksčiau, kaip 10 minučių iki paskirto vizito laiko.
  2. Atvykę asmenys kreipiasi į registratūrą,  pateikia asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą).
  3. Asmuo  užpildo ir pasirašo Jūrininkų ir vidaus vandenų transporto specialisto bei motorinių pramoginių laivų ir kitų motorinių plaukiojimo priemonių laivavedžio Garbės deklaraciją (sveikatos tikrinimo klausimyną).
  4. Jei atvykstama dėl įsidarbinimo papildomai turi pateikti:

4.1. šeimos gydytojo medicinos dokumentų išrašą/siuntimą (forma Nr. 027/a popierinę arba elektroninę) iš asmens sveikatos istorijos už 5 metus.

4.2. gydytojo psichiatro parengtą formą Nr. 027/a iš Psichikos sveikatos centro, kuriame turi būti įrašyta, kad asmuo neįrašytas į priklausomybės ir psichikos ligų registrą bei tokią pačią formą Nr. 027/a iš Respublikinio Priklausomybės ligų centro (adresas: Taikos pr. 46).

5. Jūrininkų sveikatos tikrinimą atlieka klinikos vadovo patvirtinta gydytojų specialistų komisija.

6. Išduodami dokumentai (sveikatos pažymėjimas, forma 048-1/a).

Jūrininkų privalomojo sveikatos tikrinimo  kaina nuo 140 eurų.  Į kainą įskaičiuota visi būtini laboratoriniai ir instrumentiniai tyrimai . Išduodami dokumentai (sveikatos pažymėjimas –  forma 048-1/a,  medicininio patikrinimo tarptautinė pažyma “Medical Fitness Certificate” ir kiti reikalingi dokumentai.

Tais atvejais, kai atliekant Jūrininkų privalomąjį sveikatos tikrinimą reikalingi papildomi tyrimai ar gydytojo specialisto konsultacija, kaina sumuojama pagal tos dienos Sg konsultacinės  klinikos patvirtintą kainyną.

Dėl išsamesnės informacijos arba registracijos į profilaktinius jūrininkų sveikatos tikrinimus kviečiame skambinti tel.: +370 (615) 45644

SG KLINIKA Klaipėdoje,  S. Daukanto g. 22.