fbpx ;
 

Lazerinės procedūros

Frakcinis odos atjauninimas kombinuotu CO2 lazeriu Youlaser MT

Šiandien SG KLINIKA  siūlo odos atjauninimo procedūrą atlikti pačiu naujausiu ir vieninteliu Lietuvoje  Quanta System (Italija) lazerių – YOULAZER MT. Tai – dvigubo veikimo ir efekto frakcinis lazeris, atjauninantis veido ar kūno odą, lyginantis jos spalvą ir šalinantis odos trūkumus.

Kombinuotas odos atjauninimas lazeriu yra inovatyvi estetinės medicinos procedūra, skirta visiems odos tipams. Procedūros metu be skalpelių ir siūlių koreguojami odos senėjimo padariniai, atsirandantys veikiant laikui, saulei, aplinkai. Kombinuota odos atjauninimas lazeriu gydo tiek odos paviršių, tiek pamatines giliąsias odos struktūras.

YOULAZER MT- dviejų lazerių poveikis vienos procedūros metu

Šiame lazeryje yra apjungtos dvi lazerinės  sistemos: CO2 10600 nm  abliacinis lazeris – skirtas pasiekti giliuosius odos sluoksnius, GaAs 1540  neabliacinis lazeris – paviršiniam odos nusluoksniavimui ir atnaujinimui.

: CO2 10600 nm  abliacinis lazeris  skatina natūralią elastino ir kolageno gamybą, formuojasi naujas skaidulų tinklas, atkuriamas jų tankumas – tai ir yra giliojo odos sluoksnio pagrindas. Šio proceso pasekoje padidėja odos stangrumas, elastingumas, susitraukia odos poros, koreguojami randai, išsilygina odos paviršius, linijos, raukšlės.

GaAs 1540  neabliacinis lazeris – veikia  epidermio viršutinį sluoksnį taip gerindama išorinė odos išvaizda.  Skatinama paviršinio sluoksnio struktūrinį atsinaujinimą, lygina odos spalvą, šalina pigmentaciją.

Taikant unikalią dviejų bangos ilgių lazerių kombinuotą technologiją gydymo metu lazerio poveikis yra maksimaliai sustiprinamas, todėl dažnai pasiekiami stulbinantys rezultatai jau po pirmos procedūros. Svarbiausi pokyčiai įvyksta tiek paviršiniame, tiek giliuosiuose odos sluoksniuose, tad pacientai džiaugiasi visapusiškai atjaunėjusia oda.

Kuo frakcinis odos atnaujinimas YOULAZER MT lazeriu skiriasi nuo kitų atjauninimo procedūrų?

Šis lazeris turi patentuotą veikimo  “Mixed Mode” (Mišrus rėžimas) technologiją, kurios dėka pasiekiami efektyviausi rezultatai, todėl vadinamas auksiniu standartu frakciniame odos atnaujinime. Mišrus rėžimas maksimaliai sustiprina procedūros rezultatus ir sutrumpiną po procedūrinį odos gijimo laikotarpį nuo 3-4 savaičių iki apytiksliai 10 dienų. Nereikalingas specialus pasiruošimas procedūrai.

Kaip vyksta frakcinis odos atnaujinimas YOULAZER MT lazeriu?

Pirmiausia oda yra apžiūrima, pacientui suteikiama visa reikalinga informacija apie procedūrą ir jos eigą. Ar reikalingas lokalus nuskausminimas, sprendžia gydytojas.

Toliau gydytojas parenka reikiamus patentuotos YOULAZER MT technologijos gydymo parametrus konkrečios problemos sprendimui.  Sufokusuojamas lazerio spindulys ir mikroskopiniai lazerio šviesos stulpeliai, įsiskverbia į odą, pašalindami senas ląsteles. Tokie epidermio ir dermos sluoksniuose paliekami stulpeliai, vadinami gydomosiomis mikrotermalinėmis  (odos mikrokanalėliai) zonomis

Priklausomai nuo problemos ir norimo rezultato atliekama iki kelių tūkstančių mikroskopinių lazerio šviesos stulpelio “dūrių”.

Juos supa sveikos, nepaliestos odos plotai – šalia esančios sveikos ląstelės pradeda dalytis ir užima tuščias vietas. Taip yra skatinamas greitas gijimas, panaudojant natūralius odos atsinaujinimo procesus ir stimuliuojamas tiek paviršinių, tiek giliųjų naujų, sveikų struktūrinių ląstelių susiformavimas. Stimuliacija sukelia seno kolageno susitraukimą ir ilgainiui – kolageno regeneraciją, atsistatymą. Sužadinama jaunesnės, sveikesnės odos gamyba ir atsinaujinimas vietoje seno, pažeisto audinio .

Frakcinis odos atnaujinimas vyksta dalimis, t.y. mikrofrakcijomis. Vienos procedūros metu paveikiama apie 20-35% odos. Taip, atliekant procedūrų kursą, atjauninama visa oda.

Kokios odos korekcijos atliekamos  Frakciniu lazeriu?

Odos pakitimai:

 • Odos senėjimo atveju tai idealus būdas atjauninti veido ar kūno odą, sugrąžinti natūralią jos spalvą, patempti odą.
 • Raukšlės, ypač statinės, susiformavusios apie akis, antakius, lūpas, kaktos, skruostų ir kitose srityse;
 • Mimikos raukšlės aplink akis
 • Įvairūs epidermio ir dermos struktūriniai pokyčiai;
 • Senstanti ir saulės pažeista oda.

Randai:

 • Visų tipų randai: atsiradę po spuogų, chirurginiai, nudegiminiai, atrofiniai, hipertrofiniai ir kt.
 • Odos strijos.

Koks yra frakcinio odos atnaujinimo poveikis?

Iš karto po procedūros vyksta aktyvūs odos atsinaujinimo ir persitvarkymo procesai.  Poveikis yra intensyvus, tad matomas iš karto po procedūros – oda tampa stangresnė, lyginasi smulkios raukšlelės, didėja odos elastingumas, atsiranda odos “liftingo” – odos patempimo efektas. Vidutiniškai 1 – 3 savaitę po procedūros oda toje vietoje, kurioje buvo atlikta procedūra, tampa švelnesnė, lygesnė, elastingesnė, pagerėja jos tonusas.

Optimalūs rezultatai, pastebimai atjaunėjusi oda pasimato po 2 – 3 mėnesių, o poveikis stiprėja mažiausiai pusmetį nuo procedūros. Kadangi yra skatinama natūrali kolageno gamyba, o giliuosiuose audinių sluoksniuose vyksta natūralūs atsistatymo procesai, odos struktūriniai pokyčiai laikui bėgant (3 – 6 mėn.) tik gerėja. Per šį laiką naujas kolagenas ir elastinas pakeičia pažeistus audinius ir išryškina visus gydymo rezultatus. Po pilno gydymo kurso oda įgyja natūralų atspalvį, tampa lygi, išnyksta net didelės raukšlės. Toks atsinaujinimo procesas vizualiai regimas kaip atjaunėjusi, stangri ir skaisti, be trūkumų oda.

Rekomendacijos po frakcinio odos atjauninimo procedūros

Dvi savaites odai reikalingas intensyvus drėkinimas, po procedūros vengti odos traumos, erzinančių odos priemonių, saulės vonių ir naudoti apsaugą nuo saulės su SPF 30 ar didesniais filtrais.

Kokiose srityse atliekama frakcinio odos atnaujinimas ?

Procedūrą šiuo lazeriu galima atlikti esant bet kokiam odos tipui visose kūno vietose: visose veido srityse, įskaitant zoną aplink akis, kaklo, dekolte, rankų, plaštakų, šlaunų ir kitose srityse.

Kiek frakcinio odos atnaujinimo procedūrų reikia atlikti ir kaip dažnai?

Procedūrų kiekis priklauso nuo norimų pasiekti rezultatų, esamos odos būklės, gyvenimo būdo ir kt. faktorių. Dėl “Mixed Mode” (Mišrus rėžimas) technologijos efektyvūs rezultatai matomi jau po pirmos procedūros, dažnai tik jos vienos ir tereikia. Tačiau kiekvienas atvejis yra individualus, todėl lūkesčius, procedūrų kiekį, periodiškumą ir kitus susijusius klausimus reikėtų aptarti su gydytoju konsultacijos metu..

Ar frakcinio odos atjauninimo procedūrą galima derinti su kitomis grožio procedūromis?

Frakcinio odos atjauninimo procedūros gali būti sėkmingai derinamos su kitomis odos priežiūros ir grožio procedūromismezoterapijabiorevitalizacijabotulinohialurono rūgšties užpildų, plazmoliftingo injekcijomis ir kitomis estetinėmis procedūromis. Aptarti ir parinkti tai, kas geriausiai tinka Jums ir suderinti procedūras padės gydytojas konsultacijos metu, kurios metu priimsite geriausią sprendimą Jūsų odos problemoms išspręsti.

Procedūra atlieka gyd. dermatologai: R. Buivydaitė-Dailidėnė, O. Griščenko, D. Vanagaitė

Frakcinis odos atjauninimas atliekamas SG KLINIKA Klaipėdos padalinyje, S. Daukanto g.22

Procedūros atliekamos SG KLINIKOS padalinyje Klaipėdoje;

Kapiliarų šalinimas lazeriu

Veido raudonis ir išsiplėtę kapiliarai – labai dažna odos problema, kuri vargina ne tik moteris, bet ir vyrus. Kapiliarų išsiplėtimui įtakos turi ne tik paveldimumas ir genetika, bet ir gyvenimo būdas, gausūs saulės spinduliai, mityba, gretutinės ligos, emocijos.

Kokias problemas sprendžia diodinis lazeris SALSA 280?

SG KLINIKA Klaipėdoje siūlo kapiliarų šalinimo procedūrą moderniu diodiniu lazeriu SALSA 280, Metrum Cryoflex. Tai yra greitas ir neskausmingas būdas šalinti išsiplėtusius kapiliarus, „žvaigždines“ ar „vyšnines“ hemangiomas, angiofibromas, veido ir kojų teleangiektazes veido raudonį, kraujagyslines dėmes („vyno dėmės“) ir kita.

Kodėl SALSA 280 lazeris?

Diodinio lazerio technologijos išskirtinumas – lazeris rezultatyviai šalina gilesnius kraujagyslinius darinius, nepažeisdamas paviršinės aplinkinės odos. Dėl savo 940 nm bangos ilgio jis leidžia mažesne galia  saugiai ir efektyviai šalinti tiek paviršinius, tiek gilesnius kraujagyslinius pakitimus, ir tai daryti greičiau ir  mažiau skausmingai.

Šis naujos kartos lazeris efektyvus tiek rausvos tiek melsvos spalvos kapiliarams šalinti. Šalindami kartu naudojame specialų prietaisą Cryo-T Cooler odai atšaldyti, todėl procedūrų skausmingumas yra sumažinamas iki minimumo.

Prieš pradedant kapiliarų šalinimo lazeriu procedūras, būtina pasikonsultuoti su gydytoju dermatologu

SG KLINIKOJE  prieš kiekvieną procedūrą gyd. dermatologas įvertina gydymo sritis, kartu aptariami individualus gydymas, būsimi rezultatai ir kiti svarbūs klausimai, susiję su tolimesne priežiūra namuose.

Kapiliarų šalinimo procedūros eiga ir trukmė:

Gydytojas parenka tinkamiausią lazerio bangų ilgį ir nukreipia impulsą į pažeistas kraujagysles. Kraujyje esantis hemoglobinas sugeria lazerio spindulį, išsiplėtusių kapiliarų sienelės sulimpa, kraujagysliniai dariniai koaguliuojami ir pasišalina iš organizmo vykstant natūraliems procesams.

Procedūros trukmė priklauso nuo gydomos odos ploto ir trunka nuo 10 iki keliasdešimt minučių.  Dažnais atvejais rezultatai yra matomi iš karto po procedūros. Kai išsiplėtusių kapiliarų gausu, gali prireikti kelių procedūrų.

SVARBU!

Svarbu nepamiršti, kad gydomąsias kapiliarų šalinimo procedūras lazeriu geriausia atlikti rudenį arba žiemą. Po gydymo odą reikia saugoti ir prižiūrėti pagal gydytojų dermatologų paskirtas rekomendacijas.

Procedūras atlieka gyd. dermatologai: R. Buivydaitė – Dailidėnė, D. Vanagaitė, R. Bartusevičienė.

Procedūros atliekamos SG KLINIKA Klaipėdoje S. Daukanto g. 22, tel.: +370 671 16022; +370 (615) 45644

 

Plaukų šalinimas diodiniu lazeriu TRIPLE LASER

Plaukų šalinimo lazeriu privalumai

Plaukų šalinimas lazeriu lyginant su kitomis plaukų šalinimo procedūromis turi daug privalumų:

 • Ilgalaikis rezultatas. Atlikę 4-6 procedūras, vėliau plaukus šalinsite tik 1-2 kartus metuose.
 • Lazeris padeda sumažinti arba visiškai išvengti plaukelių įaugimo. Plaukų šalinimas lazeriu yra geriausias būdas, padedantis užkirsti kelią plaukų įaugimui. Depiliaciją lazeriu rekomenduojama rinktis tiems, kurie turi jautrią odą, nes skutimas arba depiliacija vašku ją dar labiau dirgina.
 • Lazeris paveikia tik plaukus. Procedūros metu nuo pageidaujamos kūno vietos lazeriu šalinami nepageidaujami plaukai, bet šalia esanti oda lieka nepažeista.
 • Greita ir laiką taupanti procedūra. Pavyzdžiui pažastų arba bikini srities plaukų šalinimas lazeriu trunka tik 20 minučių. Šis metodas panaikina poreikį kasdien skusti plaukus.

 KĄ REIKIA ŽINOTI PRIEŠ PROCEDŪRĄ?

 • 2 savaites prieš plaukų šalinimą lazeriu nesideginkite saulėje ar soliariume. Jei ilgai būnate saulėje naudokite apsauginį kremą nuo saulės su SPF 30 ar didesne apsauga.
 • 2 savaites iki plaukų šalinimo lazeriu procedūros nenaudokite savaiminio įdegio kremų.
 • 2-4 savaites iki procedūros plaukų nepešiokite ir nešalinkite vašku. Skusti plaukus galite kaip įprastai.
 • 1 savaitę prieš procedūrą nenaudokite kremų su kvapikliais ar erzinančių priemonių, tokių kaip glikolio rūgštis arba retinoidai.
 • Susirgus pūsleline odos liga, kai procedūra atliekama veido srityje, prieš ją atliekant turi būti paskirtas antivirusinis gydymas.
 • Procedūrą draudžiama atliki nėščiosioms. Maitinančioms motinoms procedūrą atlikti galima.
 •  Pieš procedūrą plaukeliai turi būti ataugę iki 0,2 mm.
 • 2 savaites po procedūros apsaugokite depiliuotas zonas nuo aktyvios saulės (uždengite drabužiais arba naudokite kremą nuo saulės su 30 ar didesniu SPF filtru).
 • Jei vartojate izotretinoino vaistą spuogų gydymui iki pirmosios plaukelių šalinimo procedūros turi praeiti apie 6 mėn.
 • Jei vartojate antibiotikus rekomenduojame procedūrą atidėti. Dėl konkrečių Jūsų vartojamų vaistų, papildų ar žolinių preparatų pasitarkite su procedūrą aliekančiu gydytoju.
 •  Jei susiduriate su periodine pūsleline veido srityje (Herpes Simplex) rekomenduojame procedūras atlikti po profilaktinio gydymo.
 • Procedūra neatliekama tatuiruočių ar ilgalaikio makiažo srityse.

Informuokite specialistą apie ligas, kuriomis sergate, kokius vaistus vartojate bei informuokite apie naudojamas odos priežiūros priemones.

KAIP VYKSTA PROCEDŪRA?

Švariai nuvalius odą, lazerio antgalis pridedamas prie odos ir specialistas ja manevruoja plaukelių šalinamos srities ribose. Procedūros metu lazeris generuoja Aleksandrito  755 nm , Diodinio 808nm ir Yga 1064 ilgio spindulius, kurie įsiskverbia į odą kelių milimetrų gylyje tam, kad pasiektų plauko folikulą. Kuomet energija pasiekia plauko stiebo struktūroje esantį pigmentą melaniną (rudą spalvą), spinduliai yra absorbuojami ir paverčiami į karštį, kuris negrįžtamai sunaikina plauko folikulą, taip pat sunaikina ir ląsteles, atsakingas už plauko ataugimą. Tinkamai ir laiku atlikus procedūrą jau po vieno karto iškrenta iki 20 proc. plaukų!

Ar procedūra – skausminga?

Plaukų šalinimas TRIPLE LASER  privalumas tas, kad procedūros metu veikia trijų ilgių bangos (755nm +808 nm+ 1064nm) vienu metu ir duoda  greitą, saugų ir minimalų diskomfortą sukeliantį  rezultatą. Juose integruota moderni dinaminė šaldymo sistema (DCD). Integruotas odos vėsinimas užtikrins, kad procedūra būtų neskausming, bet efektyvi.

Kiek ji trunka?

Procedūrų trukmė stebėtinai greita. Tai priklauso nuo srities: šalinant plaukelius nuo smulkių sričių, tokių kaip viršutinė lūpa, gydymas gali užtrukti vos kelias minutes, tačiau šalinant plaukelius nuo bikinio tikėtina 15 – 20 min. trukmė.

Kiek procedūrų reikia, kad ilgam atsisveikintumėte su plaukeliais?

Ilgai išliekančiam efektui užtikrinti paprastai pakanka nuo 4 iki 8 procedūrų, jas rekomenduojama atlikti kas 4 – 8 savaičių, priklausomai nuo kūno lokalizacijos. Pertraukas daryti svarbu, kadangi lazerio šviesa geriausiai sąveikauja su augimo anageno fazėje esančio plauko melaninu.

Kada taikoma procedūra? Kuriose srityse atliekama procedūra?

Procedūra dažniausiai atliekama veido, kaklo, dekolte, pečių juostos srityje, tačiau procedūrą galima atlikti bet kurioje kūno vietoje.

Ką reikėtų žinoti apie procedūrą?

 • Geresniam rezultatui pasiekti rekomenduojamos kelios procedūros.
 • Procedūros metu galite jausti nežymų deginimo, dilgčiojimo jausmą.
 • Iškart po procedūros gali atsirasti eritema, edema (paraudimas, patinimas išsilaikantis kelias valandas); pigmentinės dėmės patamsėja, tačiau po kelių dienų pašviesėja ar visai išnyksta.
 • Po procedūros rekomenduojama fotoapsauga.

KAIP ELGTIS PO PROCEDŪROS ?

 •   Rekomenduojame 4 savaites po procedūros vengti deginimosi saulėje ir soliariume, naudoti kremą su SPF 50 apsauga atvirose kūno vietose.

Dažniausiai pasitaikantys nepageidaujami reiškiniai po lazerinio plaukelių šalinimo:

Viena dažniausių – odos aplink folikulus patinimas ir paraudimas, kuris gali tęstis nuo kelių minučių iki kelių valandų.

Nudegimo komplikacijos retos, dažnai pasitaiko dėl paciento vartojamų vaistinių preparatų (geriamų antibiotikų, izotretinoino) dėl kurių išsivysto trumpalaikis jautrumas šviesai, fotosensibilizacija, arba dėl parinktų per stiprių lazerio parametrų. Štai kodėl taip svarbu procedūras patikėti sertifikuotiems medicinos specialistams, kurie geba įvertinti visas galimas rizikas dėl procedūros.

Klinikoje prieš procedūrą atliekamas ir bandomasis mažo ploto mėginys (angl. Spot test), jo metu įvertinama, kaip oda reaguoja į lazerio šviesą.