fbpx ;
 

NAUJIENA! Kapiliarų šalinimas diodiniu lazeriu SALSA 280, Metrum Cryoflex jau SG KLINIKOJE KLAIPĖDOJE

NAUJIENA! Kapiliarų šalinimas diodiniu lazeriu SALSA 280, Metrum Cryoflex jau SG KLINIKOJE KLAIPĖDOJE

Veido raudonis ir išsiplėtę kapiliarai – labai dažna odos problema, kuri vargina ne tik moteris, bet ir vyrus. Kapiliarų išsiplėtimui įtakos turi ne tik paveldimumas ir genetika, bet ir gyvenimo būdas, gausūs saulės spinduliai, mityba, gretutinės ligos, emocijos.

Kokias problemas sprendžia diodinis lazeris SALSA 280?

SG KLINIKA Klaipėdoje siūlo kapiliarų šalinimo procedūrą moderniu diodiniu lazeriu SALSA 280, Metrum Cryoflex. Tai yra greitas ir neskausmingas būdas šalinti išsiplėtusius kapiliarus, „žvaigždines“ ar „vyšnines“ hemangiomas, angiofibromas, veido ir kojų teleangiektazes veido raudonį, kraujagyslines dėmes („vyno dėmės“) ir kita.

Kodėl SALSA 280 lazeris?

Diodinio lazerio technologijos išskirtinumas – lazeris rezultatyviai šalina gilesnius kraujagyslinius darinius, nepažeisdamas paviršinės aplinkinės odos. Dėl savo 940 nm bangos ilgio jis leidžia mažesne galia  saugiai ir efektyviai šalinti tiek paviršinius, tiek gilesnius kraujagyslinius pakitimus, ir tai daryti greičiau ir  mažiau skausmingai.

Šis naujos kartos lazeris efektyvus tiek rausvos tiek melsvos spalvos kapiliarams šalinti. Šalindami kartu naudojame specialų prietaisą Cryo-T Cooler odai atšaldyti, todėl procedūrų skausmingumas yra sumažinamas iki minimumo.

Prieš pradedant kapiliarų šalinimo lazeriu procedūras, būtina pasikonsultuoti su gydytoju dermatologu

SG KLINIKOJE  prieš kiekvieną procedūrą gyd. dermatologas įvertina gydymo sritis, kartu aptariami individualus gydymas, būsimi rezultatai ir kiti svarbūs klausimai, susiję su tolimesne priežiūra namuose.

Kapiliarų šalinimo procedūros eiga ir trukmė:

Gydytojas parenka tinkamiausią lazerio bangų ilgį ir nukreipia impulsą į pažeistas kraujagysles. Kraujyje esantis hemoglobinas sugeria lazerio spindulį, išsiplėtusių kapiliarų sienelės sulimpa, kraujagysliniai dariniai koaguliuojami ir pasišalina iš organizmo vykstant natūraliems procesams.

Procedūros trukmė priklauso nuo gydomos odos ploto ir trunka nuo 10 iki keliasdešimt minučių.  Dažnais atvejais rezultatai yra matomi iš karto po procedūros. Kai išsiplėtusių kapiliarų gausu, gali prireikti kelių procedūrų.

SVARBU!

Svarbu nepamiršti, kad gydomąsias kapiliarų šalinimo procedūras lazeriu geriausia atlikti rudenį arba žiemą. Po gydymo odą reikia saugoti ir prižiūrėti pagal gydytojų dermatologų paskirtas rekomendacijas.

Procedūras atlieka gyd. dermatologai: R. Buivydaitė – Dailidėnė, D. Vanagaitė, R. Bartusevičienė.

Procedūros atliekamos SG KLINIKA Klaipėdoje S. Daukanto g. 22, tel.: +370 671 16022; +370 (615) 45644