fbpx ;
 

Kviečiame išbandyti naujieną – Neauvia Organic hialurono rūgšties užpildus.

Kviečiame išbandyti naujieną – Neauvia Organic hialurono rūgšties užpildus.

Neauvia Organic pirmieji užpildai pasaulyje, naudojantys ypatingai švarią hialurono rūgštį bei naujausias technologijas, užtikrinančias aukščiausio lygio kokybę, saugumą bei efektyvumą. Šie produktai vertinami estetinės medicinos specialistų ir naudojami 64 pasaulio šalyse.
Vienas dažniausių pacientų užduodamas klausimas – kiek ilgai užpildas laikosi audiniuose? Nerimauti neverta – Neauvia Organic užpildai priklausomai nuo injekcijos vietos gali išsilaikyti iki 12 mėnesių.
Pristatome SG klinikoje Klaipėdoje naudojamus užpildus ir procedūras:

  • Biorevitalizacijos procedūra su Hydro Deluxe. Tai ypatingai išgryninto hialurono rūgšties, kalcio hidroksiapatito ir amino rūgščių kompleksas, skirtas veido, kaklo, dekolte ir plaštakų odos kokybės pagerinimui. Tai unikalus trejopo poveikio preparatas – drėkina, atstato kolageno ir elastino trūkumą bei stangrina odą, todėl odos kokybė atstatoma ilgam.
  • Intense Lips procedūra. Puikiai tinkami užpildai lūpoms putlinti, kontūruoti ir drėkinti.
  • Procedūra su Intense Rheology hialuronu. Ypač tinkami pirmosioms raukšlėms koreguoti.
  • Procedūra su Organic Stimulate hialuronu. Nuostabiai tinka gilioms nazolabialinėms raukšlėms, veido ovalo korekcijai, siekiant liftinguojančio efekto, stangresnės odos. Procedūra vadinama auksiniu standartu, garantuoja iš karto matomą ir ilgai trunkantį efektą.
  • Ypač aukštos hialurono rūgšties koncentracijos – 28 mg/ml – procedūra su Intense preparatu. Tai pirmo pasirinkimo produktas, užpildant gilias raukšles, koreguojant ir pakeliant veido ovalą.

Procedūrų trukmė: 30-60 min.

Procedūrų kainas galite rasti čia: https://sgklinika.lt/kainorastis/grozio-injekcijos/

Registracija tel.:

  • 𝗞𝗹𝗮𝗶𝗽𝗲̇𝗱𝗼𝗷𝗲: S. Daukanto g. 22, tel. +37067116022
  • 𝗣𝗹𝘂𝗻𝗴𝗲̇𝗷𝗲: Telšių g.13, tel. +370 (615) 34806
  • 𝗣𝗮𝗹𝗮𝗻𝗴𝗼𝗷𝗲: Vytauto 27, tel. +370 683 61113