;
 

Gabrielė Sodeikienė

Gabrielė Sodeikienė

Gastroenterologė

Darbo vietos adresas:
SG klinika / S. Daukanto g. 22,  Klaipėda

Registracija tel.:
(+370) 615 45644 – Klaipėda

Gyd. gastroenterologė Gabrielė Sodeikienė diagnozuoja ir gydo virškinamojo trakto ligas ir negalavimus (opaligę, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos uždegimus, dispepsijas, gastroezofaginį  refliuksą, krono ligą, pinį kolitą, celiakiją, dirgliosios žarnos sindromą, viduriavimą, vidurių užkietėjimą, hepatitą, pankreatitą, cholecistitą, cholangitą.

Gydytoja teikia profilaktinius patikrinimus, atlieka pilvo organų echoskopijas, fibrogastroskopijas, ima biopsijas, skiria bei vertina laboratorinius ir instrumentinius tyrimai (echoskopijos, kompiuterinės tomografijos, magnetinio rezonanso tomografijos (MRTT), rentgeno ir kt.) .

Gydytoja nuolat tobulina savo kvalifikaciją, dalyvauja nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose bei seminaruose. Yra mokslinių straipsnių autorė ir bendraautorė.

Nuo 2015 m. dirba Klaipėdos universitetinėje ligoninėje.

 

Išsilavinimas

2008 m. baigė Lietuvos sveikatos mokslų universitetą, Medicinos fakultetą, įgyta medicinos gydytojo profesinė kvalifikacija.

2008- 2009 m. internatūra Klaipėdos universitetinėje ligoninėje.

2015 m. Lietuvos sveikatos mokslų universitete baigtos rezidentūros studijos, įgyta gydytojo gastroenterologo klasifikacija.

Narystės

Gydytoja yra Lietuvos gastroenterologų ir endoskopuotojų draugijų narė.